Strona Sojuszu N.P uni 57

Opis forum


#1 2008-02-05 16:59:10

GAL

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 6
Punktów :   

Pakty

Jestesmy otwarci na pakty prosze tylko napisac a my rozwazymy czy to bedzie dobrym wyjsciem

Offline

 

#2 2008-02-28 11:16:25

BartZ6

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pakty

Siema moj nick na OGame to BartZ6 i jestem zalozycielem sojuszu Z6 na Uni 57 i 32
Pisze w imieniu naszego sojuszu w sprawie paktow ! Widze ze wiecie dobrze co niektorzy o co chodzi w OGame tak jakby "znam" waszego gracza djszopen'a  z ktorym mialem okazje pogadac niedawno
jest spoko to odrazu pomyslalem ze wy tez wiec pisze do was o pakty bo szukamy sympatycznych sojuszy do sprzymiezenia ... Czekam na wasz decyzje zapraszam do konktaktu ze mna na OGame nick BartZ6
koordy 4:255:4 albo na GG 7887680 albo na naszym forum www.z6crew.fora.pl albo tutaj tylko ze tutaj moge pozniej zajrzec ale zajrze napewno.

Bez urazy panowie ale naprawde wezcie sie za wasze forum jest zle zrobione ...
mozna was latwo szpiegowac, wszystko przeczytac, niepotrzeba trudu aby poznac wasza flote
Moje pierwsze wrazenie: Wszedlem tu jako niezalogowany gosc i juz mialem dostep do wszystkich dzialow do tego w dziel wojny mozna przeczytac "Zwierzenia" na temat marcusa floty

marcus1113 napisał:

Wklejajcie swoje floty jakie macie i propozycje sojuszy z którymi mogli bysmy wojne zrobic ;]
Moja flota to:
Mały transporter    6        
Duży transporter    16   
Lekki myśliwiec    25       
Ciężki myśliwiec    31   
Krążownik    26

do tego zeby napisac do was w sprawie paktow musialem zalozyc konto ktore niedosc ze niewymagalo zadnego potwierdzenia do poczty to jeszcze po zalozeniu automatycznie mnie zalogowalo i dostalem full dostep ( i tak byl wczesniej ) wiem ze to tak glupio ze se wchodzi jakis typ i wam wyrzuca na temat forum tez to przechodzilem teraz prowadze 2 fora www.z6crew.fora.pl i www.fpcuni32.fora.pl i uwazam ze sa ustawiopne spoko.
Polecam zalozyc grupy na foum i poukrywac niektore dzialy, sprawdzilo by sie u was tez potwierdzanie zalozenia konta przez admina forum bo widze ze jestescie w miare zywym i otwartym sojuszem i w niektoych postach troche za duzo info sprzedajecie


Pozdrawiam i czekam na decyzje BartZ6

Offline

 

#3 2008-02-28 20:02:44

figlofor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pakty

Kolo ma racje zrób coś z tym Gal.

Offline

 

#4 2008-02-28 21:51:41

BartZ6

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pakty

Offline

 

#5 2008-03-07 20:55:34

GAL

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pakty

Jej, niech sobie patrza;p co im to da? Jezeli bedziecie robili fs'y to co ?
Nie mamy wojny wiec co z tego?

BartZ6 sorry ze nie odpisuje ale nie mialem czasu.
Na pakty jestesmy otwarci jezeli bedziesz tu kiedys napisz na gg (5845124)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sinnoh-pokeots.pun.pl www.poke-sinnoh.pun.pl www.narutograanime.pun.pl www.rip-sq.pun.pl www.wrestlemania.pun.pl